Zwoebers

Geboortedatum: 2012 – 2011

Duur werking: 14u – 17u

Samenvatting:

De allerjongsten (6-7 jaar) zijn welkom bij de zwoebers. Samen met de leiding duiken ze onder in een fantasiewereld van bosberen, indianen, prinsen en prinsessen. Als een heks hen uitnodigt voor een bezemtocht of een piraat op zoek is naar zijn piratenschat, gaan de zwoebers zeker mee op pad. Hun leiding kan je herkennen aan hun paarse fluitkoord.

Jana Claerhout

Jana Claerhout

GSM: 0478/74 08 13
Thuis: 056/32 57 87
E-mail: janaclaerhout@hotmail.com

Jana

Marieke Waegebaert

Marieke Waegebaert

GSM: 0471/06 47 60
E-mail: marieke.waegebaert@outlook.com

Marieke

Renaud Meersschaert

Renaud Meersschaert

GSM: 0472605061
E-mail : Renaud.meersschaert@hotmail.com

Renaud Meersschaert

Nel Denys

Nel Denys

GSM: 0496/47 70 75
E-mail: denysnel400@gmail.com

Nel

Saartje Decroix

Saartje Decroix

GSM: 0490/43 22 65
Thuis: 056/19 40 33
E-mail: saartje.decroix@gmail.com

Saartje

Lynn Vanhandsaeme

Lynn Vanhandsaeme

GSM: 0471/78 41 11
E-mail: vanhandsaemelynn@gmail.com

Lynn

Speelclub

Geboortedatum: 2010 – 2009

Duur werking: 14u – 17u

Samenvatting:

De op één na jongsten zijn welkom bij de speelclub (8-9 jaar). Deze leuke bende houdt van ravotten, zowel binnen als buiten. Ze kruipen graag allemaal samen voor of zelfs ín de poppenkast, ze trekken erop uit voor een tocht vol spelletjes, plezante liedjes en gekke opdrachten. Op bivak vallen ze rap in slaap wanneer de leiding een verhaaltje vertelt. De leiding van de speelclub draagt een gele fluitkoord.

Zjef Debrouwere

Zjef Debrouwere

GSM: 0476/78 57 14
Thuis: 056/37 33 07
E-mail: zjefdb@gmail.com

Zjef

Ella Dewaegenaere

Ella Dewaegenaere

GSM: 0496/59 12 85
Email: ella.dewaegenaere@hotmail.com

Ella De Waegenaere

Alyssa Lafaut

Alyssa Lafaut

GSM: 0479/68 92 13
Email: Alyssa.lafaut@gmail.com

Alyssa Lafaut

Sara Vercouter

Sara Vercouter

GSM: 0473/35 93 75
Thuis: 056/32 69 07
E-mail: sara.vercouter@hotmail.com

Sara

Jules Fremaut

Jules Fremaut

GSM: 0496877077
Email: julesfremaut@hotmail.com

Jules Fremaut

Jolien Ostyn

Jolien Ostyn

Gsm: 0468 11 01 96
E-mail: jolien.ostyn@skynet.be

Jolien Ostyn

Rakwi’s

Geboortedatum: 2008 – 2007

Duur werking: 14u – 17u30

Samenvatting:

De 10- tot 12-jarigen hangen samen met hun rakwileiding de aap uit. Ze ravotten zich te pletter en lopen zich de ziel uit het lijf bij een supergroot bosspel. Soms maken ze de gekste creaturen in klei en verkleden ze zich in monsters en draken. Regen en wind houden hen niet tegen om naar buiten te gaan. Het liefst springen ze dan nog in een grote plas om lekker vuil te worden. Rakwi’s zijn sterk in het verzamelen van heel wat ideeën, waarmee de leiding, die een groene fluitkoord draagt, toffe spelen verzint.

Lisa D'haene

Lisa D'haene

Gsm: 0494/80 03 15

E-mail: lisadhaene1@gmail.com

Lisa

Gianni Samyn

Gianni Samyn

GSM: 0496 81 98 58
Email: giannisamyn@hotmail.com

Gianni Samyn

Ester Butaye

Ester Butaye

GSM: 0499/74 55 73
Email: ester.butaye@gmail.com

Ester

Siel Vandorpe

Siel Vandorpe

GSM: 0478/53 39 23
Email: siel.v@outlook.com

Siel

Febe Dupont

Febe Dupont

GSM: 0495/93 36 62
Email: dupontfebe@hotmail.com

Febe

Emma Buckinx

Emma Buckinx

GSM: 0474/12 63 24
Thuis: 056/37 08 41
E-mail: emma.buckinx@hotmail.com

Emma

Tito’s

Geboortedatum: 2006 – 2005

Duur werking: 14u – 17u30

Samenvatting:

De tito’s (12-14 jaar) trekken erop uit met de fiets of met de trein om ergens een megaleuk stadsspel te gaan spelen. Hun favoriete bezigheden zijn er keihard tegenaan gaan in een pleinspel en graag winnen, door tactiek of door snelheid. Ze schminken zich om het gekst voor een show en zomerse zondagen eindigen steevast in een waterfestijn. Kortom: typisch tito’s, hun leiding heeft een rode fluitkoord.

Ruth D'haeyere

Ruth D'haeyere

Gsm: 0479/47 20 24
E-mail: ruth.dhaeyere@hotmail.com

Ruth D.

Lieze Vandromme

Lieze Vandromme

GSM: 0471/556162
E-mail: liezevandromme@hotmail.com

Lieze Vandromme

Nathan Meersman

Nathan Meersman

GSM: 0476 50 64 85
Email: nathan.meersman@hotmail.com

Nathan Meersman

Nina Bertels

Nina Bertels

GSM: 0468/23 25 58
Email: nina.bertels@gmail.com

Nina

Febe Flypo

Febe Flypo

GSM: 0485/99 84 26
Email: febe.flypo@gmail.com

Febe

Keti’s

Geboortedatum: 2004 – 2003

Duur werking: 14u – 18u

Samenvatting:

De keti’s (14-16 jaar) trekken op avontuur, doen een tweedaagse tocht in de natuur met rugzak en kompas of bouwen zelf een vlot om de rivier over te steken. Ze beulen zich af in een zelfverzonnen sport, of zetten hun lokaal volledig op z’n kop om het een nieuwe look te geven. Hun leiding kan je herkennen aan hun blauwe fluitkoord.

Annelies Deswarte

Annelies Deswarte

Gsm: 0492/67 61 27
E-mail: annelies-deswarte@hotmail.com

Anne

Wout Taghon

Wout Taghon

Gsm : 0470849473
E-mail : wout.taghon2@gmail.com

Wout Taghon

Ruth Bleuzé

Ruth Bleuzé

GSM: 0473/21 54 02
Thuis: 056/37 31 45
E-mail: bleuzeruth@gmail.com

Ruth B.

Louise Buckinx

Louise Buckinx

GSM: 0471 56 36 03
E-mail: Louise.buckinx@telenet.be

Louise Buckinx

Rune Beernaert

Rune Beernaert

GSM: 0493/10 58 78
Email: Beernaert.rune99@hotmail.com

Rune Beernaert

Aspi’s

Geboortedatum: 2002 – 2001

Duur werking: 14u – 18u

Samenvatting:

De aspi’s (16-18 jaar) nemen het er goed van en wisselen hevige spelen af met stevige babbels in het gezelligste hoekje van het lokaal. Af en toe staan ze stil bij ‘leiding zijn’ of proeven ze van het leiden van een jongere afdeling. Ook al zijn ze de oudste afdeling, toch leven ze zich heel graag uit in een leuke tocht, een boeiende quiz, een goed discussiespel, een uitdagende knutselactiviteit of een levensgroot gezelschapsspel. Hun leiding draagt een oranje fluitkoord.

Febe Taghon

Febe Taghon

GSM: 0492/78 14 11
Thuis: 056/35 52 96
E-mail : febe.taghon@gmail.com

Febe

Arne Deceunynck

Arne Deceunynck

GSM: 0471/34 77 76
E-mail: arnedeceunynck@hotmail.com

Arne Deceunynck

Louise Claeys

Louise Claeys

GSM: 0479/12 49 82
Thuis: 056/35 28 07
E-mail: louise.claeys@hotmail.com

Louise

Elviera Callens

Elviera Callens

GSM : 0477/26 93 76
Thuis : 056/35 16 23
E-mail : elvierac@live.nl

Elviera

Groepsleiding


Bij de groepsleiding kan je terecht voor tal van zaken. Zij staan verantwoordelijk voor de rest van de leiding, de ietwat administratievere kant van de Chiro en zoveel meer. Hun contactgegevens vind je hieronder terug!

Febe Taghon

Febe Taghon

kransvijver 18
8501 Heule
GSM: 0492/78 14 11
Thuis: 056/35 52 96
E-mail : febe.taghon@gmail.com

Jules Fremaut

Jules Fremaut

Zeger Van Heulestraat 34
8501 Heule
GSM: 0496877077
E-mail : julesfremaut@hotmail.com

VB’s

De VB’s zijn onze  ‘Volwassen begeleiders’, bij de VB’s kan je terecht voor de ietwat “volwassenere” kant van zaken, info nodig over hoe onze chiro administratief te werk gaat? Of een eventuele speciale niet veel-voorkomende vraag? Je kan voor zowat alles bij hen terecht! 

Olorin Vancoillie

Olorin Vancoillie

Gullegemsesteenweg 197
8501 Bissegem
GSM: 0474 421952
E-mail: olorinvancoillie@gmail.com

Jutta Beheydt

Jutta Beheydt

Gullegemsesteenweg 199
8501 Bissegem
GSM: 0498/06 64 99
E-mail: jutta.beheydt@gmail.com

Proost

Priester Wim (alias PRW); helpt ons om van de Chiro een plek te maken waar er ook plaats is voor zingeving.

Wim Seynaeve

Wim Seynaeve

Pastoriestraat 1
8501 Heule