Zwoebers

Duur werking: 14u – 17u

Samenvatting:

De allerjongsten (eerste en tweede leerjaar) zijn welkom bij de Zwoebers. Samen met de leiding duiken ze onder in een fantasiewereld van bosberen, indianen, prinsen en prinsessen. Als een heks hen uitnodigt voor een bezemtocht of een piraat op zoek is naar zijn piratenschat, gaan de Zwoebers zeker mee op pad. Hun leiding kan je herkennen aan hun paarse fluitkoord.

Maaike Waegebaert

Maaike Waegebaert

GSM: 0471/48 76 76
E-mail: maaike.waegebaert@hotmail.com

Maaike

Kobe Taghon

Kobe Taghon

GSM: 0468/22 53 27
E-mail: kobe.taghon@gmail.com

Kobe

Lieze Vandromme

Lieze Vandromme

GSM: 0471/55 61 62
E-mail: liezevandromme@hotmail.com

Lieze

Ester Butaye

Ester Butaye

GSM: 0489/60 66 29
E-mail: ester.butaye@gmail.com

Ester

Emile Fremaut

Emile Fremaut

GSM: 0495/78 64 50
E-mail: emilefremaut301@gmail.com

Emile

Maura Lafosse

Maura Lafosse

GSM: 0494/43 61 89
E-mail: maura.lafosse@hotmail.com

Maura

Speelclub

Duur werking: 14u – 17u

Samenvatting:

De op één na jongsten zijn welkom bij de Speelclub (derde en vierde leerjaar). Deze leuke bende houdt van ravotten, zowel binnen als buiten. Ze kruipen graag allemaal samen voor of zelfs ín de poppenkast, ze trekken erop uit voor een tocht vol spelletjes, plezante liedjes en gekke opdrachten. Op bivak vallen ze rap in slaap wanneer de leiding een verhaaltje vertelt. De leiding van de Speelclub draagt een gele fluitkoord.

Jamien Claerhout

Jamien Claerhout

GSM: 0494/10 46 33
E-mail: jamienclaerhout@hotmail.com

Jamien

Jules Fremaut

Jules Fremaut

GSM: 0496/87 70 77
E-mail: julesfremaut@hotmail.com

Jules

Ruth Bleuzé

Ruth Bleuzé

GSM: 0473/21 54 02
E-mail: ruth.bleuze@hotmail.com

Ruth B.

Achille Verfaillie

Achille Verfaillie

GSM: 0471/26 26 81
E-mail: verfaillieachille@gmail.com

Achille

Marieke Waegebaert

Marieke Waegebaert

GSM: 0471/06 47 60
E-mail: marieke.waegebaert@outlook.com

Marieke

Wout Mostrey

Wout Mostrey

GSM: 0493/52 79 46
E-mail: wouttmostrey@gmail.com

Wout M.

Rakwi’s

Duur werking: 14u – 17u30

Samenvatting:

De Rakwi’s (vijfde en zesde leerjaar) hangen samen met hun Rakwileiding de aap uit. Ze ravotten zich te pletter en lopen zich de ziel uit het lijf bij een supergroot bosspel. Soms maken ze de gekste creaturen in klei en verkleden ze zich in monsters en draken. Regen en wind houden hen niet tegen om naar buiten te gaan. Het liefst springen ze dan nog in een grote plas om lekker vuil te worden. Rakwi’s zijn sterk in het verzamelen van heel wat ideeën, waarmee de leiding, die een groene fluitkoord draagt, toffe spelen verzint.

Lynn Vanhandsaeme

Lynn Vanhandsaeme

GSM: 0471/78 41 11
E-mail: vanhandsaemelynn@gmail.com

Lynn

Wout Vandromme

Wout Vandromme

GSM: 0472/61 02 38
E-mail: woutvandr@hotmail.com

Wout V.

Alyssa Lafaut

Alyssa Lafaut

GSM: 0471/33 10 22
E-mail: alyssa.lafaut@gmail.com

Alyssa

Nel Denys

Nel Denys

GSM: 0485/67 45 08
E-mail: denysnel400@gmail.com

Nel

Ruth D'haeyere

Ruth D'haeyere

GSM: 0479/47 20 24
E-mail: ruth.dhaeyere@hotmail.com

Ruth D.

Tito’s

Duur werking: 14u – 17u30

Samenvatting:

De Tito’s (eerste een tweede middelbaar) trekken erop uit met de fiets of met de trein om ergens een megaleuk stadsspel te gaan spelen. Hun favoriete bezigheden zijn er keihard tegenaan gaan in een pleinspel en graag winnen, door tactiek of door snelheid. Ze schminken zich om het gekst voor een show en zomerse zondagen eindigen steevast in een waterfestijn. Kortom: typisch Tito’s, hun leiding heeft een rode fluitkoord.

Ella De Waegenaere

Ella De Waegenaere

GSM: 0471/38 48 97
E-mail: ella.dewaegenaere@gmail.com

Ella

Zjef Debrouwere

Zjef Debrouwere

GSM: 0476/78 57 14
E-mail: zjefdb@gmail.com

Zjef

Siel Vandorpe

Siel Vandorpe

GSM: 0496/76 13 18
E-mail: siel.v@outlook.com

Siel

Saartje Decroix

Saartje Decroix

GSM: 0490/43 22 65
E-mail: saartje.decroix@gmail.com

Saartje

Keti’s

Duur werking: 14u – 18u

Samenvatting:

De Keti’s (derde en vierde middelbaar) trekken op avontuur, doen een tweedaagse tocht in de natuur met rugzak en kompas of bouwen zelf een vlot om de rivier over te steken. Ze beulen zich af in een zelfverzonnen sport, of zetten hun lokaal volledig op z’n kop om het een nieuwe look te geven. Hun leiding kan je herkennen aan hun blauwe fluitkoord.

Nathan Meersman

Nathan Meersman

GSM: 0476/50 64 85
E-mail: nathan.meersman@hotmail.com

Nathan

Nina Bertels

Nina Bertels

GSM: 0468/17 30 86
E-mail: nina.bertels@gmail.com

Nina

Louise Claeys

Louise Claeys

GSM: 0479/12 49 82
E-mail: louise.claeys@hotmail.com

Louise C.

Renaud Meersschaert

Renaud Meersschaert

GSM: 0472/60 50 61
E-mail: renaud.meersschaert@hotmail.com

Renaud

Aspi’s

Duur werking: 14u – 18u

Samenvatting:

De Aspi’s (16-18 jaar) nemen het er goed van en wisselen hevige spelen af met stevige babbels in het gezelligste hoekje van het lokaal. Af en toe staan ze stil bij ‘leiding zijn’ of proeven ze van het leiden van een jongere afdeling. Ook al zijn ze de oudste afdeling, toch leven ze zich heel graag uit in een leuke tocht, een boeiende quiz, een goed discussiespel, een uitdagende knutselactiviteit of een levensgroot gezelschapsspel. Hun leiding draagt een oranje fluitkoord.

Wout Taghon

Wout Taghon

GSM: 0470/84 94 73
E-mail: wout.taghon2@gmail.com

Wout T.

Rune Beernaert

Rune Beernaert

GSM: 0493/10 58 78
E-mail: beernaert.rune99@hotmail.com

Rune

Gianni Samyn

Gianni Samyn

GSM: 0496/81 98 58
E-mail: giannisamyn@hotmail.com

Gianni

Jolien Ostyn

Jolien Ostyn

GSM: 0468/11 01 96
E-mail: jolien.ostyn@skynet.be

Jolien

Louise Buckinx

Louise Buckinx

GSM: 0471/56 36 03
E-mail: louise.buckinx@telenet.be

Louise B.

Groepsleiding


Bij de groepsleiding kan je terecht voor tal van zaken. Zij staan verantwoordelijk voor de rest van de leiding, de ietwat administratievere kant van de Chiro en zoveel meer. Hun contactgegevens vind je hieronder terug!

Jules Fremaut

Jules Fremaut

GSM: 0496/87 70 77
E-mail: julesfremaut@hotmail.com

Jules

Siel Vandorpe

Siel Vandorpe

GSM: 0496/76 13 18
E-mail: siel.v@outlook.com

Siel

VB’s

De VB’s zijn onze  ‘Volwassen begeleiders’, bij de VB’s kan je terecht voor de ietwat “volwassenere” kant van zaken, info nodig over hoe onze chiro administratief te werk gaat? Of een eventuele speciale niet veel-voorkomende vraag? Je kan voor zowat alles bij hen terecht! 

Olorin Vancoillie

Olorin Vancoillie

GSM: 0474/42 19 52
E-mail: olorinvancoillie@gmail.com

Jutta Beheydt

Jutta Beheydt

GSM: 0498/06 64 99
E-mail: jutta.beheydt@gmail.com

Proost

Priester Wim (alias PRW); helpt ons om van de Chiro een plek te maken waar er ook plaats is voor zingeving.

Wim Seynaeve

Wim Seynaeve

Pastoriestraat 1
8501 Heule